• Menu "top-menu" not defined.

APOSTOL OURENSE

APOSTOL OURENSE

STAFF
Primer Entrenador MIGUEL MOSQUERA REGUEIRO
Delegado ADOLFO ESTEVEZ ALVAREZ
JUGADORES
BALDOMERO PEREZ CASTRO 29/03/1972
FRANCISCO ANTONIO PEREIRA GONZALEZ 30/12/1975
JULIO LAMELAS CARBALLO 30/10/1973
JONATAN JUSTO URDIQUIEN 03/05/1985
DAVID IRIARTE MARTINEZ 04/09/1973
MANUEL ESTEBAN IGLESIAS RODRIGUEZ 01/07/1974
FERNANDO GONZALEZ GONZALEZ 06/09/1976
JOSE GARCIA DE DIOS 19/02/1968
LORENZO AMORIN PARIENTE 04/02/1977
JAVIER ALONSO RODRIGUEZ 28/04/1982
JUAN CARLOS BARROSO CASADO 28/08/1974
RUBEN SOBRINO GOMEZ 24/11/1977
DANIEL RODRIGUEZ DOFORMO 09/06/1981