• Menu "top-menu" not defined.

UNION DEP. TABURIENTE

UNION DEP. TABURIENTE

STAFF
Primer Entrenador SERGIO DIAZ TOLEDO
Delegado JAVIER CACERES SUAREZ
Delegado MIGUEL IGNACIO FERNANDEZ MARTINEZ
Otro Entrenador FCO. JESUS MARTIN LEON
JUGADORES
1 ALFREDO VENTURA UMPIERREZ 30/12/1978
2 MARCO SUAREZ OJEDA 02/09/2000
3 PABLO SANTANA HERNANDEZ 23/01/1997
4 LUIS COLORADO DIAZ-CANEJA 24/12/1986
5 EUGENIO PAULON 06/01/1982
9 AYTHAMI SANTIAGO MEDINA 09/06/1988
14 ALBERTO FERNANDEZ ESTUPIÑAN 12/06/1979
17 ROBERTO JULIAN MEDINA DE CASTRO 01/06/1994
18 CARLOS TOSHIO AOKI IGLESIAS 17/06/1977
19 DANIEL MORALES FERNANDEZ 20/07/1990
23 CHRISTIAN MATEO NAVARRO 09/08/1999
24 ALFREDO MANUEL MESA HERNANDEZ 02/11/1987
29 RAUL RODRIGUEZ LOPEZ 31/10/1999
32 MIGUEL RAMIREZ LOPEZ 04/01/2002
37 DONALD TORQUIL CLARK 26/01/1968
52 NUHACET PEREZ RAMIREZ 28/12/2002
60 EMILIO SANCHEZ MENDOZA 11/08/1993
61 BORJA TRUJILLO VEGA 11/06/1993
62 ADRIAN NARANJO SEGURA 08/08/1992
63 DANIEL ARMANDO SANTANA MARTIN 14/02/1995